محصول موردنظر خود را پس از اطمینان از خرید، با فشردن کلید “افزودن به سبد خرید” و سپس ادامه مسیر خرید، می توانید تهیه کنید. پس از پرداخت وجه، لینک دانلود در سایت مشخص شده و قابل دریافت است.

مشکلی نیست. با همان ایمیلی که در هنگام خرید ثبت نام کردید، به ما اطلاع دهید تا به همان آدرس برایتان ایمیل شود. حتی اگر دانلود هم کرده باشید و به هردلیلی خواستید، برایتان ارسال می شود.
توجه داشته باشید، به علت اینکه خرید شما با همان ایمیل ثبت نامی، در سایت ثبت شده، نیازی به ارائه مدرک پرداخت نیست.

اگر فایل را به هر دلیلی نتوانستید دانلود کنید و از طریق ایمیل هم نخواستید دریافت شود، پول شما با درخواست شما مسترد خواهد شد. در این خصوص با همان ایمیل ثبت نام شده، درخواست خود را مطرح کنید. توجه داشته باشید اگر هزینه پرداخت شده باشد، این پول قابل مسترد شدن است! گاهی پولی از حساب شما کسر نشده و یا ۴۸ ساعت بعد به حسابتان برمیگردد.

فعلا این گزینه مقدور نیست. اما شما می توانید قبل از خرید ،برای آنکه با محتویات آن آشنا شوید، چند صفحه اول آن را فقط بصورت PDF به رایگان درخواست کنید و سپس تصمیم گیری نمایید که آنرا تهیه کنید یا خیر.

درخواست خود را از طریق راه های ارتباطی با ما درمیان بگذارید. می توانید برای اطلاع بیشتر به قسمت خدمات ما مراجعه فرمایید.